WITAMY W RED STAR GYM & FITNESS

CO TO JEST CROSSFIT?

RED STAR GYM to nie tylko SIŁOWNIA. Jesteśmy zespołem podobnie myślących i pełnych humoru ludzi. Codziennie spotykamy się, aby inspirować się, rzucać wyzwanie i motywować się do robienia więcej … Aby stać się więcej! Aby zmaksymalizować każdy dzień i osiągnąć wyniki wcześniej uważane za niemożliwe!

Tutaj spotykają się i trenują osoby, które podjęły decyzję o podważeniu własnych limitów. Słodka chwila osiągnięcia pierwszych widocznych rezultatów zmienia ich życie na zawsze!

Dzięki naszemu stale ulepszanemu programowi podnoszenia ciężarów, treningu sercowo-naczyniowego i ruchów masy ciała nasi uczestnicy przekonają się, że nuda należy już do przeszłości. Ciągłe zaangażowanie stanie się normą ich sprawności fizycznej.

Nasz zespół doświadczonych, wykwalifikowanych i wyjątkowo zmotywowanych trenerów będzie po twojej stronie. Z dnia na dzień, przez całą podróż CrossFit.

CZY WIEDZIAŁEŚ…?

CrossFit to najpopularniejszy program siłowy i kondycjonujący na świecie. Ten jest zatrudniony przez wiele akademii policyjnych i zespołów operacji taktycznych, jednostek specjalnych operacji wojskowych… A także przez mistrzów sztuk walki i setki profesjonalnych sportowców, nawet na olimpiadzie.

CrossFit pozwala ćwiczyć fitness, który jest uniwersalny z założenia. Zasadniczo nie ma znaczenia, po co ćwiczysz procedurę CrossFit. Niezależnie od tego, czy trenujesz do walki, przetrwania, sportu czy ogólnie życia, CrossFit Ci pomoże. Sprawi, że twoje życie i kształt będą lepsze i zdrowsze.

Program CrossFit został zaprojektowany tak, aby był jak najbardziej uniwersalny i skalowalny. To sprawia, że ​​jest to idealna aplikacja dla każdej zaangażowanej osoby. Najlepsze jest to – niezależnie od tego, czy dana osoba ma doświadczenie sportowe. Te same procedury można zastosować do osób o bardzo różnym pochodzeniu. Ludzie tak różnorodni jak mężczyzna w średnim wieku, dochodzący do siebie po zawale serca i zawodowy zawodnik MMA!

0
ZAJĘCIA
0
NAGRODY
0
TRENERZY
0
UCZESTNICY

OPINIE

Ludzi z RED STAR GYM poznalam na pierwszym treningu fitness. To naprawdę inspirujący zespół specjalistów fitness. Są w stanie szerzyć miłość do tego, czego uczą wszystkich. Ich umiejętności i entuzjazm są po prostu imponujące!
Sylwia Opolska