WITAMY
RED STAR GYM & FITNESS

Od naszego otwarcia w 2013 roku nasze zajęcia gimnastyczne zapewniły wszystkim inspirujące powitanie! To sprawia, że każdy uczestnik czuje się, jakby był częścią jednej dużej i pełnej pasji społeczności!


RED STAR GYM & FITNESS

. To naprawdę inspirujący zespół specjalistów fitness. Są w stanie szerzyć miłość do tego, czego uczą wszystkich. Ich umiejętności i entuzjazm są po prostu imponujące!

RED STAR GYM
Jesteśmy społecznością!

Ponad wszystko cenimy sobie pracę zespołową i wzajemną pomoc!

previous arrow
next arrow
Slider

WITAMY

RED STAR

SIŁOWNIA & FITNESS STUDIO

Od naszego otwarcia w 2013 roku nasze zajęcia gimnastyczne zapewniły wszystkim inspirujące powitanie! To sprawia, że każdy uczestnik czuje się, jakby był częścią jednej dużej i pełnej pasji społeczności! Mając to na uwadze, zawsze możesz skontaktować się z naszymi instruktorami fitness w celu uzyskania jakiejkolwiek pomocy. Ich ostatecznym celem jest sprawienie, abyś był jak najlepiej dopasowany i silny.

NASZE PROGRAMY

BASIC
CROSSFIT

FITNESS
STUDIO

YOGA
CLASSES

PERSONAL
TRAINING

RED STAR

GYM & FITNESS STUDIO

Jesteśmy społecznością!

Ponad wszystko cenimy sobie pracę zespołową i wzajemną pomoc! Podczas gdy nasi trenerzy chętnie pomogą ci w poprawie kondycji na poszczególnych zajęciach, zawsze znajdziesz wsparcie innych, ponieważ nasz trening grupowy jest ograniczony do zaledwie 10 osób …

To bardzo różni się od siłowni z dużymi łańcuchami z klasami dziesiątek… Nasz klimat towarzyski sprawia, że trening z nami jest jeszcze bardziej wydajny!

NAJNOWSZE PUNKTY FITNESS:

Plan programu podnoszenia ciężarów: bądź elastyczny dzięki przepisom

Plan programu podnoszenia ciężarów: bądź elastyczny dzięki przepisom

Plan programu podnoszenia ciężarów: bądź elastyczny dzięki przepisom

ZAŚWIADCZENIE

RED STAR GYM Studio poznalam na pierwszym treningu fitness. To naprawdę inspirujący zespół specjalistów fitness. Są w stanie szerzyć miłość do tego, czego uczą wszystkich. Ich umiejętności i entuzjazm są po prostu imponujące!
Sylwia Opolska